deneme yazılar

Bu alanda deneme yapmak istedik içerik sonra açıklanaktır, sevgilerimizle sayın okuyucularımız.

deneme yazılar Bu alanda deneme yapmak istedik içerik sonra açıklanaktır, sevgilerimizle sayın okuyucularımız.

Evde makale yazarak ayda 3-4 bin TL kazanabilirsiniz.

İnternet , son dönemlerde artık hayatımzın her yerinde. Artık merak ettiklerimizi ansiklopedilerden, kitaplardan, kütüphanelerden değil de internet üzerinden araştırıyor ve cevabını internet ortamındaki makalelerden bulmaya çalışıyoruz.

AKILLI TELEFONLARIN YAYGINLAŞMASI İLE …

Özellikle akıllı telefonların yaygınlaşması ile internet , daha da rabet görmeye başladı. Genci , yaşlısı, çocuğu öğrencisi , hemen hemen herkesin elinde akıllı telefonlar var. Teknolojinin bu kadar gelişmiş olması , bilgiye erişimi de oldukça kolaylaştırdı. Artık aranan her bilgiye telefonlardan ulaşabiliyoruz.

EVDEN İŞ , EN ÇOK ARANANLAR ARASINDA

İşsizlik rakamlarının arttığı son dönemlerde ise vatandaşlar , evden yapabilecekleri işleri araştırmaya başladı. İşsiz vatandaşların yanı sıra düşük ücretle çalışan personeller de mesai saatleri dışında çalışabilecekleri işler arıyor.

Bu işlerin başında ise evde makale yazma işleri oluyor. Birçok internet sitesi, makale yazma sitesi, evden çalışabilecek personeller arıyor.

 

KİMLER EVDEN MAKALE YAZABİLİR?

Evden makale işini herkes yapabilir. Türkçe ‘ye hakimseniz ve yazım kurallarına dikkat ediyorsanız, bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Makale yazma işlerini en çok yapanlar ise şu şekilde;

İşsiz vatandaşlar,

Ev hanımları,

Öğrenciler,

Emekliler,

Ek iş arayan kamu personelleri,

Başka işlerde part time çalışanlar,

Çalıştığı işyerinden fazla maaş alamayanlar.

Bu gruplar ile diğer meslek gruplarındaki vatandaşlar da evde makale yazma işini araştırıyor. Hali hazırda birçok makale yazma sitesi bulunuyor.

ÜCRET NE KADAR?

Makale yazma işinde ücretler , genelikle yazılan makaledeki kelime sayısına göre belirlenir. Bazı şirketler ise yazılan makale sayısına göre para ödemesi yapmaktadır. Bazı makale yazma şirketlerinin sunduğu teklifler şu şekilde oluyor:

100 kelime: 1,5 TL,

200 kelime: 2,5 TL,

250 kelime: 3 TL,

300 kelime: 4 TL,

350 kelime: 5 TL,

400 kelime: 6 TL,

500 kelime: 8-10 TL.

Ücretler , makale yazdıran yerlere göre değişkenlik göstermektedir.

Ek iş arayanlar ve işverenler bu sayfada

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu