Evde Hediyelik Eşya Yapımı

Evde Hediyelik Eşya Yapımı 2016

El yapımı ürünler, hediyelik eşya kapsamında oldukça moda olan ekollerden biri haline geldi. El işi hediyelik işlere eli yatkın olan kişilerin en büyük kazanç kapılarından biri olan evde hediyelik eşya yapımı. Özellikle ev hanımlarının ilgi alanlarından biri olan evde hediyelik eşya yapımı için eğer zamanınız varsa ve el işi hediyelik eşya işine yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, her zaman size para kazandıracak işlerinden biri olarak girişimlere başlayabilirsiniz.

[well anim=”rollIn” class=”float-image-section” ][row][five_twelveth]

[/five_twelveth][seven_twelveth]

Özel günlerde herkes davetlilere ve misafirlerine hediyelik eşya vermek ister. Verilen özgün hediyelik eşyaların ömür boyu sürecek hatıraları vardır ve bahsi geçen özel günü hatırlatır. Bu nedenle insanlar standart kalıplara sahip hediyelik eşyalar yerine, orijinal şekilde tasarlanmış, ev yapımı hediyelik eşyalara yönelirler. Böylece kendi hayal gücünüzü kullanarak, evde hediyelik eşya işi yaparak, evden para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ne kadar özgün, kaliteli ve sıra dışı özellikte hediyelikler yaparsanız, o kadar iyi paralar kazanabilirsiniz.

[/seven_twelveth][/row][/well]

Evde Hediyelik Eşya Yapımı Nasıldır?

Evde hediyelik eşya işi sanıldığı kadar zor bir iş değildir. El becerilerinizin yatkın olması ve değişik fikirler üretebilmeniz yeterlidir. Ancak bunun için pratik bir zekaya sahip olmanız gerekiyor. Çünkü hali hazırda zor olan hayat koşullarında, kullandığımız tüm eşyaların asıl amacı pratikliktir.

[well anim=”rollIn” class=”float-image-section” ][row][five_twelveth]

[/five_twelveth][seven_twelveth]

Hediyelik eşya yapımı konusunda herhangi bir fikriniz yoksa ya da el becerilerinizi geliştirmek isterseniz, pekala eğitim de alabilirsiniz. Bunun için eğitim veren yerel kurumlardan gerekli eğitimleri alabilir ya da kişisel gelişim kurslarında cam işlerine, örgü işlerine ya da özel hediyelik eşya yapımına yönelik kurslara katılabilirsiniz. Böylece el beceriniz artacak ve sıra dışı fikirler geliştirebilecek hale geleceksiniz. Öyle ki elinize geçen bir kumaş parçası, boncuk, süsleme taşları vb ile gösterişli hediyelik eşyalar yapabilir hale geleceksiniz. Akla hayale gelmeyen hediyelik eşyaları farklı malzemelerden yapabilirsiniz. Hatta hediyelik eşyaya farklılık katarak, üzerine sözler yazabilir ya da kişiye özel eklemeler yapabilirsiniz.

[/seven_twelveth][/row][/well]

Evde Hediyelik Eşya Yaparak Para Kazanılır Mı?

İster ev hanımı olun ister öğrenci, siz de elinize geçen herhangi bir malzemeden hediyelik eşya yapabilirsiniz. Bunun için evde hediyelik eşya yapımı için iş veren firmalar ile anlaşmanız yeterli. Çevrenize de reklamınızı yaparak da gelirinizi artırabilir, özel günler için kişisel siparişler alarak, kazancınızı katlayabilirsiniz.

[well anim=”rollIn” class=”float-image-section” ][row][five_twelveth]

[/five_twelveth][seven_twelveth]

Firmalar evde hediyelik eşya yapan bayanlara parça başına ücret ödemektedir. Günlük belirli bir sayıda iş verirler ve ertesi gün içinde teslim alırlar. Parça başı fiyatlar, hediyelik eşyanın modeline, zorluğuna ve masraflarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; turizm şehirlerinde gördüğünüz, o yöreye ait buzdolabı süsleri, isimlikli hediyelikler, cam boyama ürünler ve dekoratif saatler de birer hediyelik eşyadır. En kötü ihtimalle yine de günlük 50 TL’ye kadar ek gelir elde etmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken evde hediyelik eşya işi veren firmalar ile direkt bağlantıya geçmeniz ve seri üretime başlamanız olacaktır.

[/seven_twelveth][/row][/well]

 

Etiketler: Evlere hediyelik eşya işi veren firmalar 2016, evden hediyelik eşya yapmak, evden para kazanmak, 2016 ek iş ilanları, ek kazan hediyelik eşya 2016, eve hediyelik eşya işi, evden hediyelik eşya işi 2016, el işi hediyelik eşya işi, hediyelik eşya

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu