Evde Kutu İşi 2018

EVDE KUTU İŞİ 2016

Hediyelik eşyaların paketlenmesinde, mücevherlerin satışlarında ve eşyaların taşınmasına kutulara ihtiyaç olur. Hepimiz biliriz ki, alışveriş sonrasında aldıklarımızı kutu içinde taşırız. Fakat bu tip kutuları bulmak zor olmakla birlikte, satıcılar tarafından oldukça yüksek fiyatlar da ödenmektedir. Bu sebep nedeniyle kutuya ihtiyacı olan firmalar, evlere kutu işi vermekte, bu tip işleri de ev hanımlarına ya da öğrencilere yaptırmaktadır. Bu sayede hem firmalar hem de evde kutu işi yapan kişiler kazançlı çıkmaktadır.

Firmalar, ev yapımı kutular ile daha çok ilgi toplayarak, satış gelirlerini de artırmaktadır. Biraz el becerisine sahipseniz ve evde kutu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız, siz de evinizde bu iş ile para kazanabilirsiniz. Evde kutu işi, yeni kutu oluşturma ve kutu katlama işi olarak ikiye ayrılmaktadır.

Yeni Kutu Oluşturma İşi

 

 

Evde kutu yapma işi yapmak için, kutu malzemesi ve modeli size firma tarafından verilecektir. Kutu modeline bakarak, gerekli çizimleri ve kesim işlerini yapar, ona göre hediyelik kutular oluşturabilirsiniz. Hatta kişiye özel damgalar ve süslemeler ile farklılaştırabilirsiniz. Evde oluşturduğunuz kutu başına ücret alırsınız ve ödemeleriniz parça başı olarak ya teslim sırasında ödenir ya da banka hesabınıza havale edilir. Fiyatlar kutunun büyüklüğüne ve modeline göre verildiğinden kesin bir fiyat belirlemek, sizin ile ilgili firmanın arasında bir iş olacaktır. Ancak tecrübe kazandıkça, kazancınız artacak, haftada sadece bir kaç gün kutu oluşturarak, aylık 750 TL ile 1000 TL’ye yakın para kazanabileceksiniz.

Yeterince zamanınız varsa, evlere kutu işi veren firmalara ulaşmanız yeterli olacaktır. Bunun için ister internetten isterseniz de çevrenizdeki iş yerlerinden, ilgili firmalarla irtibat kurabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

Herhangi bir beceri istemeyen, hemen herkesin yapabileceği evde iş imkanlarından biri de kutu katlama işidir. Böylece evde kutu katlama işi ile küçük hediyelik kutular oluşturarak, ciddî ek gelir elde edebilirsiniz. Herhangi bir bilgi ve beceri istemeyen bu iş, hem eğlenceli hem de kazançlı bir iş kapısıdır.

 

 

Ev hanımlarının oldukça ilgisini çeken bu iş ile sadece hafta sonunuzu ayırarak dahi kutu katlayabilirsiniz. Son derece basit olan fakat hız isteyen bu iş ile ne kadar çok kutu katlama işi yaparsanız, o denli para kazabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçerek, örnek olarak verilen kutu modelinde katlama işine başlayabilirsiniz. Dilerseniz, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günler için de kutular hazırlayıp, çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu tip kutuları internetten de pazarlayabilir, krizleri fırsata ve dolayısıyla kazanca çevirebilirsiniz.

 

Evde Kutu Katlama Para Kazandırır mı?

Oturduğunuz yerden, ev konforunda yapabileceğiniz evde kutu katlama işi ile ayda 400 TL ile 1000 TL’ye varan ek gelir elde etmeniz mümkün. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kazancınız performansınıza göre değişiklik gösterecektir. Evde geniş bir alanınız varsa, kendiniz kolayca kutu katlama işi yapabilirsiniz. Dilerseniz komşularınızdan ya da aile üyelerinizden de yardım alabilirsiniz. Böylece kısa zamanda daha fazla iş yaparak, kazancınızı daha da artırmış olursunuz. Kendi imkanlarınız ile kutu hazırlayıp satabileceğiniz gibi, bu işi yaptıran firmalar ile de çalışabilirsiniz. Evde kutu işi yapmanın en güzel yanı; hem sermayesiz olması hem de basit ve özel bilgi gerektirmemesidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bana dönerseniz sevinirim cok iyi yardımcı olurum elimden cok iyi gelir bu işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu