Call Center Satış İngilizce/ Almanca / İspanyolca / DÜZGÜNKAYA MEDİKAL VE SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İstanbul Avrupa Yakasında Şişli –  Nişantaşı merkezin de olan Merkezimize  Call Center Çalışma arkadaşı aramaktayız. Nişantaşında  bulunan Saç  Kliniğimizde görevlendirilmek üzere ekibimize satış alanında tecrübeli Saç ekim hastalarını  günlük data araması ve hasta geldiğinde  Görüşme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 

Satış  konusunda en az 1 yıl tecrübeli  İngilizce  Almanca İspanyolca dil bilgisine sahip, Temsil veikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uygun, liderlik özelliklerine sahip, Son teknoloji ve uygulamaları takip eden, Kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl, Sunum, ifadesi ve iş takibi güçlü, enerjisi yüksek, Planlama ve Raporlama becerilerine sahip takım arkadaşı aramaktayız.

Aday Kriterleri

Tecrübe: 1 – 24 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci), Yüksek Lisans(Öğrenci)
Üniversite Bölümü: Pazarlama
Yabancı Dil: İngilizce( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri) Almanca( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri) İspanyolca( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Sağlık Hizmetleri
Departman: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)(Şişli)

İlan Kapanma Tarihi

09 Şubat 2022

Başa dön tuşu