Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı / Depixen


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye ofisi İstanbul Ataşehir’de bulunan yurt dışı merkezli şirketimizin  Satış ve Pazarlama Faaliyetlerini yürütecek profesyoneller arıyoruz. (Ankara, İstanbul, İzmir, Adapazarı, İzmit, Bursa)

Kariyer.net başvuru formundaki özel sorularımıza verilen cevapları görebilmemiz için KVKK onay metnini ONAYLAMANIZ gerekmektedir. Aksi durumda başvurunuzu değerlendirmeye teknik olarak alamıyoruz.

Adayların aynı zamanda Depixen internet sitemizin kariyer bölümündeki ilgili ilanın altında yer alan anket formunu doldurmaları görüşme öncesi sizleri tanıyabilmemiz açısından bir avantaj sağlayacaktır. 

Şirketlerimiz kültür olarak sigara ile mücadele organizasyonlarına tam destek verdiğinden bünyemizde tütün ürünleri kullanıcıları bulunmamaktadır.

ARANAN NİTELİKLER:

Kurumsal İletişim profesyoneli misiniz? Müşterilerinizin aslında kendi portföyünüz değil temsil ettiğiniz şirketin müşterisi olduğu farkındalığına sahip misiniz?

Bir işe olumsuzluklara  odaklanarak mı yoksa olumlu noktalara tutunarak mı başlarsınız; ekibinizde bahane üretmeye eğilimli kişileri barındırır mısınız?

Planlama ve organizasyon konusunda yetkinlik sahibi misiniz?; Her sabah “bugün ne giysem” diye düşünen bir yapınız mı var, yoksa bunu çoktan planladınız mı?

Güler yüzlü bir yapınız mı var; ve çevrenizdekiler bu güler yüzlü yapının sınırlarını çok net bilir mi?

Çalışırken hiç bir denetim mekanizması altında olmasanız bile; iç denetim mekanizmanız, ahlaki değerleriniz ve sorumluluk duygunuz, çevrenizdekilerin sizin için “örnek insandır” fikrini savunacağı bir kişilik misiniz?

Ekibinizde yaptığı hataları iş yerinden gizlemeye çalışan bir insanı değerlendirirken; ona cahil muamelesi mi , zavallı muamelesi mi yoksa yalancı muamelesi mi yaparsınız?

Müşteri ziyaretleri sonrası,
şirketinizin, görüştüğünüz müşterileri arayarak geri bildirim alması sizi rahatsız eder mi? yoksa aynı şeyi zaten ekibiniz için yapıyor musunuz?

Sorularımızdan, aradığımız profilleri sadece karakteristik özellikleri ile değerlendirdiğimizi anladınız. Evrensel etik değerleri benimseyen ve batı çalışma kültürünü deneyimlemiş bir bireyseniz sizinle mutlaka tanışmak isteriz.

GENEL İŞ TANIMI:

  • Yeni Müşteri 
  • Pazar yaratma ve stratejileri
  • Satış organizasyonu ve stratejileri
  • Prezantasyon
  • Teklif
  • Sözleşme
  • Ürün geliştirme
  • Raporlama
  • Denetim

UZAKTAN ÇALIŞMA KOŞULLARI:

Direktör toplantıları her sabah 09:00 tüm illerde tam katılım ile görüntülü olarak yapılır ve tüm adaylar görüşme kıyafetleri ile, günlük bakımlarını yapmış olarak katılmak zorundadır.

Online şirket ve müşteri görüşmeleri zorunlu olarak adayın evinden katılımla yapılabilmesi için adayın yalnız yaşıyor olması zorunludur.

Evli ve çocuklu adaylar evlerinden online görüşmelere katılamazlar ve aylık görüşme hedefinin altına düşemezler.

Aday Kriterleri

Tecrübe:4 – 14 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu:Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi:Üniversite(Mezun)
Üniversite Bölümü:Elektronik Mühendisliği,Endüstri Mühendisliği,Makine Mühendisliği,Mekatronik Mühendisliği,Mimarlık

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:Bilişim
Departman:Satış ve Pazarlama
Çalışma Şekli :Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi:Yönetici adayı
Personel Sayısı:5
Ülke/Şehir:Ankara, Bursa, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli(İzmit), Sakarya(Adapazarı), İstanbul(Asya)

İlan Kapanma Tarihi

19 Eylül 2021

Başa dön tuşu