Oxygen Sports Club Satış Danışmanı / Oxygen


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

OXYGEN SPORTS CLUB” ………. JUST BREATH

Cloud Teknolojisi ile geleceğin sporunu yapın… geleceği yaşayın.

Yeni Jenerasyon Spor Merkezi “OXYGEN SPORTS CLUB” da dünyadaki en son teknolojiyi ve yenilikleri bulacak, spor antrenmanlarınızı Cloud Teknolojisi kullanarak takip edebilecek tüm Cardio makinalarınızda spor yaparken de online olarak    ister e-maillerinizi okuyabilecek, sosyal medya hesaplarınıza ulaşabilecek, ister online gazetenizi okuyabilecek, uçak bileti rezervasyonlarınızı yapabilecek, isterseniz de kişisel müziğinizi dinleyebilecek, hatta Netflix film veya dizilerinizi izleyebileceğiniz olağan üstü fırsatlar içinde yeni jenerasyon spor yapma ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sporunuzu daha da eğlenceli hale getirmek için, koşu bantlarında aynı anda diğer üyeler ile yarışlar organize edebileceğiniz geleceğin teknolojisi “OXYGEN SPORTS CLUB” tadır. Tüm alt yapısı dünyanın en ünlü spor teknolojileri üreticisi “TECHNOGYM” ekipmanlarının en üst segmentasyondaki ürün yelpazesiyle kurulmuştur.

“OXYGEN SPORTS CLUB”da Medikal Fitness felsefesine öncelik verilerek, tüm üyelerimizin her türlü sakatlık risklerinin önlenmesi göz önünde bulundurulup, vücut analizlerinin ve oksijen tüketim kapasite ölçümlerinin yapıldığı, özel medikal koşu bandında, özel softwareler ile gerçekleştirilen ölçüm testiyle, kişiye özel en ideal Cardio egzersizlerinin ve ağırlık antrenman yöntemleri belirlenir.  Konusunda yüksek eğitim almış “OXYGEN SPORTS CLUB” ekibi ile üyelerimizin hedeflerine doğru bilimsel ve yüksek teknolojiyle en doğru ve en verimli spor antrenmanlarınızı gerçekleştirerek, Medicel Fitness felsefesi içinde sporunuzu sağlıklı şekilde ve güvenle yaparsınız.

“OXYGEN SPORTS CLUB” da 3 farklı stüdyoda birbirinden farklı grup dersleri, aktiviteler, müthiş bir enerji de sizi bekliyor…. Group Cycle, Yoga, Antigravity Fitness, Pilates Matwork, Atletik Performans, Fonksiyonel Egzersizlerle, yüksek performansta ve nabızda grup veya özel grup ya da bireysel antrenmanlarınızı ve en hit stüdyolarda yapabilme olanağı sunulmaktadır.

 En Yüksek hijyen anlayışıyla, Soyunma Odaları, elektronik kilitli soyunma dolapları ve çok üst düzeyde sunulan SPA hizmeti ile birlikte geniş buhar banyoları, antrenman öncesi veya sonrasında rahatlayıp, günü daha zinde ve enerjik yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu ayrıcalıklı yapı da aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip, 
üyelik satışlarını, kulübün tanıtımını gerçekleştirecek, ikna kabiliyeti yüksek ve satış konusunda kendine güvenen adaylar aramaktayız.

YETKİNLİKLER: 

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Spor sektörüne hakim,
  • Satış konusunda deneyimli,
  • Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk alabilen,
  • Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda faaliyetlerin yürütülmesini sağlayacak,
  • Müşteri portföyünün geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapabilecek,
  • Misafir odaklı, diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli,
  • Performansı, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek.

Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Hizmet
Departman: Satış ve Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)

İlan Kapanma Tarihi

09 Şubat 2022

Başa dön tuşu