İnternetten Kolay Para Kazanma

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Günümüz şartlarının, imkanlarının getirdikleri sayesinde aslında internetten para kazanmak çokta zor değildir. Teknoloji birçok alanda binlerce fırsat sunmaktadır. Bize ise sadece uygun olan alanı seçip o alanda yoğunlaşmak kalıyor. Hayali varsayımlardan vazgeçerek hemen canlı bir örnek verelim. Şuan okumuş olduğunuz makaleyi yazma güzel bir iş imkanıdır mesela 🙂 Yeteneğinizin olduğu her alandan güzel bir imkan çıkabilir.

 

Peki nasıl yapacağım? Web sayfası kurmayı bilmiyorum?

 

Teknoloji o kadar çok gelişti ki artık bir web sayfası oluşturmakta çok kolay. Hazır alt yapılar, kurulu düzenler mevcut. Örneğil wordpress, joomla vb. hazır kalıp alt yapılar mevcut. Bu sistemlerden faydalanarak kolayca bir web sayfası oluşturabilirsiniz. Bu konuda destek almak isterseniz konu altında ki yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Ne Yazabilirim? Hangi Alanda Yazmalıyım?

 

www.is-imkanlari.com

 

Aslında ikisinin cevabıda tek ve çok net. Yalnızca tecrübeli olduğunuz bildiğiniz alanlarda yazmalısınız. Yarım yamalak bilgiler ile boş sayfalar oluşturmanın herhangi bir anlamı yok. Hem emeğinize hem vaktinize yazık olur. İnsanlar sayfanıza girdiği zaman farazi, tahmini bilgiler görürse ilgilenmeyecektir. Veya yanlış bilgiler olumsuz dönüşler getirecek sayfanızın hit almasını engelleyecektir. Bu yüzden başta da belirttiğimiz gibi sadece ama sadece tecrübe sahibi olduğunuz alanlara yönelin.

Uzman olduğunuz alanı belirledikten sonra bahsettiğimiz wordpress yahut joomla paketlerinden birini kurup, bilgilerinizi bu web sayfası üzerinden paylaşabilirsiniz. Eğer ben bunu yapamam web sayfası vs. bana göre değil diyorsanız bu seferde başkaları için yazarak kazanabilirsiniz. Onlarca makale yazarı arayan site sahibi var. Bunlardan herhangi biri ile görüşerek yazarlığa başlayabilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra eğer el becerileriniz varsa onu da değerlendirebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek birçok konu web sayfamızda mevcuttur. Neyi nasıl yapacağınızı, nasıl pazarlayacağınızı bu içeriklerden kolayca öğrenebilirsiniz. Mesele evde sabun üretimi.

www.is-imkanlari.com

 

Merak etmeyin o meşhur yeşil çam filmi(Gülen Gözler)nde ki gibi tavan arasında sabun yapmaktan bahsetmiyoruz. 🙂 Hazır ürün ve kalıplarla kullanımdan ziyade süs amaçlı sabunlar üretebilirsiniz. Gayet kolay ve zevklidir. Bununla alakalı ilgili konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Örnekleri çoğaltalım; anahtarlık yapabilirsiniz, kına paketleme işi yapabilirsiniz, evde yemek yaparak para kazanabilirsiniz, süs eşyaları hazırlayabilirsiniz. Bütün bu konular hakkında sitemizde bolca içerik mevcut. Size uygun alanı yan tarafta ki menüden seçerek alanınıza uygun konulara erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu