Yemek Tarifleri Yazarak Para Kazanmak

Yemek Tarifleri İle Para Kazanmak – İnternetten Çalışarak Para Kazanma

www.is-imkanlari.com
Online ortamda çalışarak para kazanma yöntemlerinden bir tanesini daha siz değerli okuyucularımızla paylaşalım. Günümüz koşullarında geçinebilmek bir hayli zorlaştı. Enflasyonu, üfe si, tüfe si… Milli gelir söylediklerine göre devamlı artıyor ama nedense cebimizdeki para bir türlü artmıyor. Para artmadığı gibi borçlar artıyor. Bu şartlar altında ister istemez ailede ki bireylerden çalışabilecek olanlara da ister istemez ekstra sorumluluklar düşüyor. Meslek elden gidiyor hanımlar ev hanımlığı bitiyor. Ev hanımı vasfını taşıyan hanımların taban yaptığı bir dönemdeyiz. İşte bu makalemizde size Yemek Tarifleri Yazarak Para Kazanmak hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sizde evde neler yapabilirim diye düşünenlerdenseniz özellikle de bakıma ihtiyaç duyan bir çocuk sahibiyseniz bu iş fikrimiz tam size göre. Ben bilgisayardan internetten pek anlamam diyorsanız merak etmeyin. Sadece word gibi bir yazım programını açıp yazı yazmayı başarabiliyorsanız bu size yetecektir.

 

Peki nasıl para kazanabiliriz?

Aslında günlük işleriniz dışında fazla birşey yapmanıza gerek yok. Yapmış olduğunuz yemeklerin, tatlıların, böreklerin, çöreklerin tarifini yazacaksınız. Bunları yaparken de kullanmış olduğunuz malzemelerin, yapım aşamasının ve yaptıktan sonraki halinin birkaç fotoğrafını çekeceksiniz işlem tamam. Bunun yanı sıra baştan sona birde video’ya alırsanız hem yemeğiniz hem yapmış olduğunuz bu iş tadından yenmez 😉 Kullanmış olduğunuz malzemeler dışında tek ihtiyacınız olan şey internete bağlanabilen bir cihaz. Telefon olur, tablet olur, bilgisayar olur hangisinde yazmak kolayınıza gidiyorsa onu kullanın. Bu şekilde yemek tarifleri ile para kazanmak mümkündür.

www.is-imkanlari.com

Yazdıklarınız Nerede Yayınlanacak?

Bunun için bir kaç alan mevcut. Herşeyden önce bizzat kendiniz bir web sayfası oluşturarak tariflerinizi bu site üzerinden paylaşabilirsiniz. Ama yok ben o işlerden anlamam derseniz hali hazırda bu işle meşgul olan web sayfaları var. Google’a yemek tarifleri yazdığınızda bahsetmiş olduğumuz siteleri görebilirsiniz. Bu sayfaların %90 gibi büyük bir kısmı yeni tarif yazarı aramakta. Bunlardan herhangi birine başvurabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür proje için bizimde bir hazırlığımız bulunmakta. Eğer düşünürseniz aşağıda bulunan yorum alanından yahut iletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu